BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Florida News Nr.3

Laba diena.
Ir vėl malonu jums pristatyti eilini “Floridos News” numeri.
Ši kartą biški vėluojame bet manau niekas nepiks ir mūsų skaitytojų gretas vis pildys nauji nariai.

Pradėsime nuo pradžių.
Spalio paskutinę dieną, kaip tik prieš Lapkričio pirmąja, kai vis Lietuvoje renkasi pas šeimas kaimuose ir miesteliuose, kad kita diena aplankyti kapus, Amerikoje vaikai ir suaugę išeina į gatves, renkasi baruose ir pas pažįstamus ir švenčia Hallowino švente. Šiaip ruoštis tai šventei jie pradeda jau prieš koki mėnesį. Tam net specialiai atsidaro parduotuves kuriuos dirba tik mėnesi prieš švente. Visi namai apauga voratinkliais ir apdėliojami šviečiančiais ir šnekančiais moliūgais. Vaizdas iš ties įspūdingas. Sako kad tai viena iš linksmiausiu Amerikos švenčiu. Visi vaikai ir jaunimas vaikšto po namus ir prašinėja dovaneliu . Ir visi saukia: ” Mirtis arba dovanos”.

Tai ta vakarą mes su Agnite buvome aplankyti seses pažįstamu. Pažįstamu šeimoje auga tris vaikai. 2 mergaites ir vienas berniukas vienerių metuku.Tai mažiausio į šventę neėmėme palikome namuose, o vyresniom mergaitėm nuvarėme kaulyti dovanu po namus. Mergiškos buvo persirengusios raganaitėmis ir bėgiojo su plastikiniais moliūgais į kuriuos dėjo gautas dovanas, tarp kuriu buvo net pieštuku ir muilo burbulu. Nepraėjus ir puse kaimynų moliūgai buvo užpildyti saldumynais ir jos teko nesti mums, o mergičkos toliau rinko dovanas i raganų kepures.Mes irgi dovanu gavome. Corona alaus. Atgaiva šilta vakarą.

Linksma šeiminėlė
Linksma šeiminėlė

Pabuvę su linksma šeimyna su agnite nuviniojome į miestą, kur pirmą kartą per visą laiką užvažiavome i puikaus skonio ir aptarnavimo restoraną iš didžiosios raides M. Lietuvoje jus turbūt nežinote toki, kiti ji dar vadina M’cdonalds. Tikiuosi daugiau ten nebūti, nes pagal švara mūsu atrodytu kaip ligonine.

Tiesa apie maitinimo įstaigas. Atsimenate ankstesniame numeryje minėjau apie kiniečių restoraną. tai va pasirodo aš jame dabar dirbu deliveriu, t.y. išvežinėju po miesta kinetišką maistą. Aišku nelabai malonu būti toje virtuvėje, bet toks mano darbas. Pirmas darbas Amerikoje. Bus gerai tik valandų dar nelabai daug dirbu, po 3-4 val. per para. Tai dabar vakarais lakstau kaip išprotėjąs po mūsu pensininku miesteli. Be manęs yra dar 5-7 vairuotojai, tiksliai nežinau nes visada keičiasi, visi kalba ispaniškai, nes visi iš Lotinu Amerikos. Visai nieko žmones, gerai sueinu su kolumbečiu, tas net masina mano pataise. Savininkas - kinas, asilas su berete, dar ne karto nepasisveikino, tik atsisveikina, nes prieš tai aš su juo atsiskaitau už užsakymus. Pastoviai rėkia ir verkia , isterikas kažkoks, bet man nesvarbu aš nelabai dar suprantu jo rėkavimu išskirus žodžio “FCUK”. Tenka bendrauti su visokiais amerikiečiais, labai malonus žmones, visada sveikinasi ir arbatos duoda!!!!! (Čia Čiapui, matai ir pačiam tenka dirbti darbą kur iš arbatos gyveni, tai kad negailėk LT arbatpinigių). Buvau tokiose milijoneriu rajonuose, kad ir paveiksliukuose nemačiau. Čia daug turtingu žmonių. namai net turi po kelėta įėjimu, ne visada randu pro kuri pristatyti užsakymą.

Su Agnite retkarčiais išeiname pasportuoti, bet dažniausiai sportuoju aš. Jai geriau baseine arba ant pliažuko vartytis patinka.

Greitai pateksiu į pirmą miliona geriausiu tenisininkų
Greitai pateksiu į pirmą miliona geriausiu tenisininkų

Viena diena buvome prie juros, galvojome kad bus nelabai karsta ir pasivaikštisim po pakrante. Mieste pute stiprus vejas, o pakrantėje net bangeliu nebuvo, kaip ežeras. Tai nuėjome kokius 5-6 km. Labai gerai matęsi kaip žuvis šokinėja, aš net nusprendžiau, kad kita karta nuo kranto žvejosiu. Matėme kaip delfinas maitinasi netoli kranto. Nice.
Pagal visa pakrante padarytos poilsevetės su soliukais ir griliais. Va čia Fetai butu gerai paturistauti, tušonkes su makaronais pasidaryti.

Kol kas viskas gerai, tik va kaimynas retkarčiais užknisa. Per plonos lubos viskas girdisi. Real amerikan redneck - tikras ameriketiškas kaimėtis.
Čia kažkokia švente tipo artinas, aš net nežinau, tai jis ant balkono vėliava ameriketiška pasikabino.

Tai kol kas tiek mūsu šiame numeryje, tikiuosi sekantis numeris neužilgai pasirodis. tik aisku naujinu tiek daug nebus
Visiems linkėjimai ir bučkiai
Agnite ir Saulite

P.S>Nu ir galiausiai nuotraukos.Kiekvienas mūsu žurnalo numeris yra iliustruotas spalvingomis nuotraukomis padarytomis su Canon Eos350 pagalba.

http://picasaweb.google.com/milaivz/FloridaNewsNr3?feat=directlink

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras