BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Florida News Nr.2

Naktinis Naples, FL

Naktinis Naples, FL

Hello

Laba visiems.

Si karta daug nerašinėsiu, nes beveik kaip ir nėra ką rašyti. Oras pas mus puikus, dar nuo mūsų atvažiavimo nei karto nelijo. Lauke apie 28 laipsnius. Labai šilti vakarai. Agne kaip visada eksperimentuoja virtuvėje, bando daryti lietuviškų ir amerikietiškų valgių mišraine. Valgis čia pigus. Už 100$ prisiperkame pilna bagažine. Atsiusiu filmuką apie mūsų butuką, nors visi matėte nuotraukas. Bus ir mano komentaru.

http://www.youtube.com/watch?v=RoH9rb80KxA

Idesiu pora nuotraukų kur visi buvote atvike palydėti mus i kelione. Ačiū visiems.

Išleistuvių deligacija

Išleistuvių deligacija

Maurai

Maurai

http://picasaweb.google.com/milaivz/Isleistuves?feat=directlink

Tai va. Buvome pirma karta McDonalde. Agne labai jau norėjo. Man nepatiko, nes kažkaip purvina, ne taip kaip pas mus. Buvome naktinėje pakrantėje. Labai gražu. Viskas apsviesta, pilna žmonių pliaže. Ką jie ten daro naktį nežinau? Buvau pavažiavęs į vietini kinėčių restoranėlį, jis diena dirba įprastu režimu, o naktį ji remontuoja mūsų pažįstami. Tai buvome aplankyti jų naktį. Kaip tik nieko nebuvo iš savininku ir galima buvo įeiti i darbines patalpas, kur daro maistą……….joooooo….. Mano palangių cechas Vilniuje po darbo atrodydavo svariau… Kažkaip praėjo noras valgyti kinėtišką maistą. Gaila nebuvau pasiėmęs fotoparatą. Jei butu čia tokios higienos inspekcijos kaip LT, Floridoje liktu kokie 5% maitinimo istaigų. Jie neturi higienos inspekcijos. Va čia tai mūsų inspektoriai uždirbtu…..Vienu žodžiu baisus vaizdas. Pagrindines durys į valgomąja restorano dalį išpuvusios, alėjus naudojamas visam valgiui tas pats ir daug dienu nekeistas. Visur pridrabstyta ir šiukšlina, laksto neaiškios kilmes padarai, gal tarakonai gal dar kokie gyviai. Tas draugas sake remontavo būta, kur tie visi kinėčiai gyvena, tai ten dar blogiau.
Jei gausiu nuotraukų būtinai atsiusiu.
Savaitgali stebėjome kaip švenčia Halowena, bet tai kitame “Florida News” numeryje, nes dar neturiu nuotraukėlių. Pridedu kelėta nuotraukų iš mūsu kasdieninio gyvenimo.

Nardau juroje

Nardau juroje

Pliažas

Pliažas

Naktis.

Naktis.

http://picasaweb.google.com/milaivz/FloridaAtostogosKolKas?feat=directlink

Visiems linkėjimai ir siunčiame jums truputėli šilumos iš Saulėtos Floridos Agne ir Saule

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras